Namuose > paroda > Turinys
Elektrinių transporto priemonių įkrovimo kabelis pristatė
- Jan 21, 2017 -

Produkto privalumai: produktai kruopščiai atrinko elektrinių transporto priemonių specialių medžiagų, kokybė, ilgas tarnavimo laikas, už prieinamą kainą, buvo pagal užsakovo pasitikėjimą ir gautų įvairovė.

Tipo laidininkų: laidininkas naudojant keletą bauda susuktą deguonies-vario ir vielos, ir lanksti.

Izoliacija: specialus modifikuotas aukštai temperatūrai atsparių elastomero izoliacija naftos atsparūs vandeniui ir atsparumas korozijai, didelio ir mažo atsparumo temperatūros, aukšto mechaninio tvirtumo, puikus cheminis atsparumas ir dielektrinės savybės, produkto veikimas yra geras ir saugus naudoti.

Prašymas aplinka: ~ 125 ℃ -40 ℃.

Taikomi produktai: naudotų automobilių įkrovimo įrenginį, mobili nešiojamų įkrovimo prietaisas laidų ir kabelių (pavasario vielos), elektros linijų (ląstelių linija) / variklio linija.

Nuo naudojimo charakteristikos:

1, kabelis pripučiamo procese įtampa, srovė, signalo valdymo ir perdavimo tinklas sistema su aukšto slėgio, aukštos temperatūros, apsaugos nuo elektromagnetinių trukdžių, stabilaus signalo perdavimo metu, tentas-atsparus raukšlės daugiau nei 10.000 kartus, pėdsakų daugiau nei 50000 kartų, dėvėti daugiau nei 50000 kartų, atsparūs naftos, vandens, rūgšties, UV-atsparus savybių.

2, geras Dośrodkowość, iki daugiau nei 80%, atsparios aukšto slėgio eksploatacinių savybių kabeliai yra stabili ir patikima.

3, produktas Minimalus lenkimo 4D, maža erdvė kampas tarp laidų naudojamas. Produktai su elastingais savybių, patogus automobilio laidus.

4, produkto temperatūra 125 ° C įvertinti, kurie kadaise buvo minkšta ir izoliacinės medžiagos, kuri yra daug technologijų pažangą ir atnaujinti, siekiant užtikrinti kabelius su lanksčiais efektyvumą ir pagerinti esamą keliamoji galia kabelis yra labai svarbus.


Autorinės teisės © Besen-grupė Visos teisės saugomos.